A Golfweek Amateur Tour, flighted stroke play versenyek minden korosztály és hendikepes játékos számára

2021 Four Ball Championship

Click to view video of winners

2021 IceBreaker, Hilton Head, SC

Caleb Loudin, Tom Swartz, Radek Klauda, Larry Penfield és Matt Roach mindannyian nyertek a Robert Trent Jones & Harbour Town Golf Linksben megrendezett IceBreaker Regional versenyen!

Hilton Head Island, SC – Az idei IceBreaker Regional-t Palmetto Dunes Plantationben (Robert Trent Jones) és Sea Pines Resortban (Harbour Town Golf Links) játszották. A 18. alkalommal megrendezett regionális versenyen az eddigi legnagyobb mezőny indult, 128 játékos érkezett az ország több mint 24 különböző turnusvárosából. Ez a Golfweek Amateur Tour 27. évfordulójának nyitánya!

A Championship Flightban Caleb Loudin, a Charleston Tourról, 73-77-150-es eredménnyel vezette a versenyt. Jamie Manning, a Hilton Head/Savannah Tourról, jól játszott, és 75-78-153-mal szólóban a második helyen végzett. Jim Aughtry (Charlotte) és Wes Strader (Eastern NC) holtversenyben a harmadik helyen végzett 150-es kétnapos összteljesítménnyel. James Emerson (Hilton Head/Savannah) 155-ös eredménnyel zárta az első öt helyezettet.

Az A Flightban Tom Swartz a Charlotte Tourról három ütéssel nyert 82-83-165-ös körrel. Lee Dixon (Charleston), Sean Kenneck (Charleston) és Travis Wireman (Charlotte) holtversenyben a második helyen végzett 168-as kétnapos eredménnyel. Marc Janse Van Rensburg (Charlotte) 169-cel az ötödik helyen végzett.

A B Flightban Radek Klauda (Hilton Head/Savannah) 81-80-161-gyel négy ütéssel győzött. Terry Dunn (Atlanta) 165-tel lett második, majd Daniel Maxwell (Charlotte) 166-tal a harmadik. Randy Ward (Michigan West) és Justin Gainey (Myrtle Beach/Wilmington) egyaránt holtversenyben negyedik lett 172 ponttal.

A C Flightban Larry Penfield (Charleston) 172-es kétnapos teljesítménnyel győzött. Ray Clark (Hilton Head/Savannah) 179-cel lett második, őt Jerry Lorenz (Jacksonville) követte 182-vel a harmadik helyen. Ronnie Henderson (Jacksonville) 184-gyel a negyedik helyen végzett, őt követte Scott Allen (Dallas Fort Worth), aki 187-gyel az ötödik helyen végzett.

A D Flightban Matt Roach (Columbia) nyert egy ütéssel 195-tel. David Schmidt (Augusta), Dan Pierce (Tidewater) és John Davis (Myrtle Beach/Wilmington) holtversenyben a második helyen végzett 196-os kétnapos eredménnyel. Jack Moose (Central Carolina), Brandon Manning (Tidewater) és Bob Lloyd (Augusta) 198-as eredménnyel holtversenyben az ötödik helyen végzett.

A Golfweek Amateur Tour az ország több mint 49 területén játszik egy- és kétnapos versenyeket. A turnékártya megszerzéséhez egyszerűen látogasson el a Join the Tour oldalra, és legyen részese egy nagyszerű országos turnénak. A Senior Tourhoz 50 éves vagy idősebb játékosok is csatlakozhatnak a www.senioramateurgolftour.net

HILTON HEAD ISLAND, S.C. – Az idei verseny volt a Golfweek Amateur Tour National Championship 26. évfordulója, és a Tour Championship történetének legnagyobb mezőnyét vonultatta fel. Összesen rekordszámú, 975 játékos indult idén.

A Championship Flightban Scott Roberts négy ütéssel nyerte első Tour Championshipjét Joe Jaspers előtt. Roberts pénteken a Hilton Head Nationalben egy 72-es, egy az egyhez közeli körrel nyitotta a versenyt. Szombaton a Palmetto-i Arthur Hillsben egy 70-es, kettő az egy alatt 70-es körrel egy ütéssel megelőzte Joe Jaspers-t a vasárnapi utolsó fordulóban. Vasárnap Roberts egy 33-as első kilences körrel kezdett, és már nem is nézett hátra, mivel egy 70-es egy-under-par körrel zárta a versenyt, és ezzel megszerezte a győzelmet.

Scott Roberts, Charlotte (72-70-70-70-212)

Joe Jaspers, Charlotte (73-71-73-216)

Jeff Wong, Hilton Head-Savannah (74-72-71-217)

Jacob Hamner, Louisiana South (73-72-72-72-217)

Jake Garey, Hilton Head-Savannah (74-76-79-219)

Az A Flightban Alexander Hoffman 79-es első körrel kezdett, majd minden nap javított, és 4 ütéses győzelmet aratott Michael Carey és Ryan Scott előtt.

Alexander Hoffman, Arkansas (79-74-72-225)

Michael Carey, Louisiana South (79-73-77-229)

Ryan Scott, Eastern, NC (73-79-77-229)

Brent Densmore, Hilton Head-Savannah (76-79-76-231)

Jason Hall, Tidewater, VA (74-78-79-231)

A B flightban Paxton Lane, Elliot Capers és Albert Delamarter három forduló után is holtversenyben 246-os eredménnyel állnak. A hirtelen halálos rájátszás két lyukig tartott, és Paxton Lane győzött, aki mindössze 13 évesen minden idők legfiatalabb Golfweek Amateur Tour bajnoka lett.

Paxton Lane, Arkansas (83-83-80-246)

Elliot Capers, Tampa, FL (90-79-77-246)

Albert Delamarter, St. Louis, MO (78-84-84-84-246)

Beth Hunt, Myrtle Beach-Wilmington (83-81-83-247)

Keith Greenfield, Arkansas (88-80-81-249)

A C flightban Scott Allen két ütéssel nyert az arkansasi Robert Luter előtt.

Scott Allen, Dallas-Fort Worth, TX (81-86-79-246)

Robert Luter, Arkansas (81-84-83-248)

Richard Scruggs, Mississippi Gulf Coast (86-90-81-257)

Joe Smillie, Tampa, FL (92-87-79-258)

Jason Brown, Jacksonville, FL (87-87-84-258)

A D Flightban Anthony Prano az utolsó lyuknál mindössze egy ütéssel nyert Charles Benintende előtt, aki háromnapos 271-es összteljesítménnyel győzött.

Anthony Prano, Orlando, FL (87-91-93-271)

Charles Benintende, Indiana-Western KY (88-86-98-272)

Wesley Nichols, Columbia, SC (90-96-93-279)

Nancy Lindsay, Los Angeles, CA (94-87-98-279)

Raymond Medina, Houston, TX (93-90-97-280)

A Charlotte, NC Tour nyerte a csapat kupát három nap alatt 2488 ütéssel. A második helyen a Louisiana, South Tour végzett 2496 ütéssel, amelyet a tavalyi bajnok, a Hilton Head-Savannah Tour (2511) követett. A negyedik helyen az Eastern NC Tour végzett 2516 ütéssel, majd Arkansas, Orlando, FL és Közép-Karolina következett holtversenyben az ötödik helyen 2522-es háromnapos összteljesítménnyel.