The Golfweek Amateur Tour, flighted stroke play turnaje pro hráče všech věkových kategorií a handicapů

2021 Four Ball Championship

Klikněte pro zobrazení videa vítězů

2021 IceBreaker, Hilton Head, SC

Caleb Loudin, Tom Swartz, Radek Klauda, Larry Penfield a Matt Roach zvítězili na regionálním turnaji IceBreaker pořádaném v Robert Trent Jones & Harbour Town Golf Links!

Hilton Head Island, SC – Letošní IceBreaker Regional se hrál v Palmetto Dunes Plantation (Robert Trent Jones) a Sea Pines Resort (Harbour Town Golf Links). V 18. ročníku tohoto regionálního turnaje se sešlo dosud nejpočetnější pole 128 hráčů z více než 24 různých tour měst po celé zemi. Tímto turnajem bylo zahájeno 27. výročí Golfweek Amateur Tour!

V Championship Flight si Caleb Loudin z Charleston Tour vedl s výsledky 73-77-150 jako vítěz. Jamie Manning z Hilton Head/Savannah Tour hrál dobře a s výsledkem 75-78-153 skončil sólově druhý. Jim Aughtry (Charlotte) a Wes Strader (Eastern NC) skončili shodně třetí s dvoudenním součtem 150 bodů. Pětici nejlepších doplnil James Emerson (Hilton Head/Savannah) s výsledkem 155.

Ve flightu A zvítězil Tom Swartz z Charlotte Tour s náskokem tří ran za kola 82-83-165.

Ve flightu A zvítězil Tom Swartz z Charlotte Tour. Lee Dixon (Charleston), Sean Kenneck (Charleston) a Travis Wireman (Charlotte) skončili shodně na druhém místě s dvoudenním součtem 168 ran. Marc Janse Van Rensburg (Charlotte) skončil na sólovém pátém místě s výsledkem 169.

Ve flightu B zvítězil Radek Klauda (Hilton Head/Savannah) s výsledkem 81-80-161 o čtyři rány. Druhý skončil Terry Dunn (Atlanta) se 165 ranami a třetí Daniel Maxwell (Charlotte) se 166 ranami. Randy Ward (Michigan West) a Justin Gainey (Myrtle Beach/Wilmington) se shodně umístili na čtvrtém místě s výsledkem 172.

Ve Flightu C zvítězil Larry Penfield (Charleston) s dvoudenním součtem 172 ran. Druhý skončil Ray Clark (Hilton Head/Savannah) s výsledkem 179 a třetí místo obsadil Jerry Lorenz (Jacksonville) se 182 body. Na čtvrtém místě skončil Ronnie Henderson (Jacksonville) s výsledkem 184 a za ním Scott Allen (Dallas Fort Worth), který skončil pátý s výsledkem 187.

V letu D zvítězil Matt Roach (Columbia) s výsledkem 195 o jednu ránu. David Schmidt (Augusta), Dan Pierce (Tidewater) a John Davis (Myrtle Beach/Wilmington) se shodně umístili na druhém místě s dvoudenním součtem 196 ran. Jack Moose (Central Carolina), Brandon Manning (Tidewater) a Bob Lloyd (Augusta) obsadili shodně páté místo s výsledkem 198.

The Golfweek Amateur Tour se hraje ve více než 49 oblastech po celé zemi a pořádá jednodenní a dvoudenní turnaje. Chcete-li získat kartu na turnaj, jednoduše přejděte na stránku Join the Tour a staňte se součástí skvělého celostátního turnaje. Pro hráče starší 50 let je k dispozici také Senior Tour, ke které se můžete připojit na adrese www.senioramateurgolftour.net

HILTON HEAD ISLAND, S.C. – Letošní turnaj byl 26. výročím národního mistrovství Golfweek Amateur Tour a přilákal největší pole pro mistrovství Tour v jeho historii. Celkem se letos zúčastnilo rekordních 975 hráčů.

V Championship Flight zvítězil Scott Roberts o čtyři rány před Joe Jaspersem. Roberts zahájil turnaj v pátek na hřišti Hilton Head National kolem za 72 ran. V sobotu na hřišti Arthur Hills v Palmettu zahrál kolo dvě pod par 70 a do nedělního finálového kola vstupoval s náskokem jedné rány před Joe Jaspersem. V neděli začal Roberts skvěle, když na přední devítce zahrál 33 ran, a už se neohlížel zpět, protože kolo uzavřel s výsledkem 70 ran pod par a zvítězil.

Scott Roberts, Charlotte (72-70-70-212)

Joe Jaspers, Charlotte (73-71-73-216)

Jeff Wong, Hilton Head-Savannah (74-72-71-217)

Jacob Hamner, Louisiana South (73-72-72-217)

Jake Garey, Hilton Head-Savannah (74-76-79-219)

Ve flightu A začal Alexander Hoffman prvním kolem 79 a každý den se zlepšoval, aby získal vítězství o 4 rány před Michaelem Careym a Ryanem Scottem.

Alexander Hoffman, Arkansas (79-74-72-225)

Michael Carey, Louisiana South (79-73-77-229)

Ryan Scott, Eastern, NC (73-79-77-229)

Brent Densmore, Hilton Head-Savannah (76-79-76-231)

Jason Hall, Tidewater, VA (74-78-79-231)

Ve flightu B zůstali Paxton Lane, Elliot Capers a Albert Delamarter po třech kolech na shodném počtu 246 ran. V play-off s náhlou smrtí na dvou jamkách zvítězil Paxton Lane a stal se v pouhých 13 letech nejmladším šampionem Golfweek Amateur Tour.

Paxton Lane, Arkansas (83-83-80-246)

Elliot Capers, Tampa, FL (90-79-77-246)

Albert Delamarter, St. Louis, MO (78-84-84-246)

Beth Hunt, Myrtle Beach-Wilmington (83-81-83-247)

Keith Greenfield, Arkansas (88-80-81-249)

V letu C zvítězil Scott Allen o dvě rány před Robertem Luterem z Arkansasu.

Scott Allen, Dallas-Fort Worth, TX (81-86-79-246)

Robert Luter, Arkansas (81-84-83-248)

Richard Scruggs, Mississippi Gulf Coast (86-90-81-257)

Joe Smillie, Tampa, FL (92-87-79-258)

Jason Brown, Jacksonville, FL (87-87-84-258)

V letu D zvítězil Anthony Prano o pouhou jednu ránu na poslední jamce před Charlesem Benintendem s třídenním součtem 271 ran.

Anthony Prano, Orlando, FL (87-91-93-271)

Charles Benintende, Indiana-Western KY (88-86-98-272)

Wesley Nichols, Columbia, SC (90-96-93-279)

Nancy Lindsay, Los Angeles, CA (94-87-98-279)

Raymond Medina, Houston, TX (93-90-97-280)

Tour Charlotte, NC získala pohár družstev s celkovým třídenním součtem 2488 úderů. Druhé místo obsadila Louisiana, South Tour s 2496 ranami, následovaná loňskými šampiony, Hilton Head-Savannah Tour (2511). Eastern NC Tour skončila čtvrtá s 2516 údery, následovaná Arkansasem, Orlandem, FL a Central Carolinou, které se shodně umístily na pátém místě s třídenním součtem 2522.