Vítězové a poražení z Darlingtonu

VÍTĚZOVÉ

Kevin Harvick – Zatímco oslavy byly kvůli absenci fanoušků a společenským pokynům tlumené, Harvick si v neděli připsal první vítězství v sezoně a padesáté v kariéře.

Alex Bowman – Druhé místo ukazuje, jak silný je tento tým Hendrick Motorsports. Po dominantním víkendu a vítězství na Auto Club Speedway byl v Darlingtonu považován za jednoho z favoritů a ukázal, že přestávka v sezoně jeho tým nezpomalila.

Matt Kenseth – Při svém prvním pohárovém startu od finále sezony 2018 vyjel a skončil desátý. V některých rádiových rozhovorech se svým týmem se také projevil jeho typický suchý vtip. Jako by nikdy neodešel.

Ryan Preece – Normálně vás 20. místo do této kategorie nezařadí, ale tentokrát ano. Preece předjel Bubbu Wallace a tři kola před koncem se dostal na 20. místo. To je důležité, protože dvacítka nejlepších závodníků z nedělního závodu bude převrácena. Preece tedy ve středu večer v Darlingtonu odstartuje z pole position. Wallace, který skončil 21., bude ve středu startovat jako 21.

Tyler Reddick a John Hunter Nemechek – Nováčci v Poháru by měli v Darlingtonu bojovat. Přestože oba před nedělní zelenou vlajkou nikdy nezajeli v Darlingtonu rychlé kolo v pohárovém voze, oba skončili v první desítce. Reddick se umístil na sedmém místě, Nemechek na devátém. Pro oba to byla sezónní maxima.

LOSEROVÉ

Ricky Stenhouse Jr. – Sedm jezdců nikdy nejelo v Darlingtonu rychlé kolo v pohárovém voze. Stenhouse na této trati startoval poosmé v kariéře v poháru. Byl to on, kdo havaroval v prvním kole. „Je to pro mě dost trapné,“ řekl.

Jimmie Johnson – Na pokraji svého prvního etapového vítězství v sezoně se dostal do kontaktu s vozem Chrise Bueshera a havaroval. „Co bych udělal pro to, abych tu zatáčku dostal zpátky a mohl si to zopakovat,“ řekl. Johnson je nyní bez vítězství v posledních 100 pohárových startech. Šéf posádky Cliff Daniels ihned po incidentu připomněl, aby tým neklesal na mysli. Máme skvělé závodní auto,“ řekl Daniels do vysílačky svému týmu. „Takže neklesejte na mysli. Za dva dny jsme zpátky.“