LSU vs. Ole Miss: Jak oglądać, terminarz, informacje o transmisjach na żywo, czas gry, kanał TV

Kto gra

Ole Miss @ LSU

Current Records: Ole Miss 4-4; LSU 4-5

What to Know

The Ole Miss Rebels są 1-4 przeciwko LSU Tigers od listopada 2015 roku, ale będą mieli szansę trochę zamknąć lukę w sobotę. Rebelianci podejmą LSU o 15:30 ET na Tiger Stadium po tygodniu wolnego. Obie drużyny przystąpią do meczu wzmocnione zwycięstwami w swoich poprzednich meczach.

Ole Miss pokonało Mississippi State Bulldogs 31-24 trzy tygodnie temu. QB Ole Miss’ Matt Corral zrobił swoje i przekazał dwa TDs i 385 jardów na 36 prób. Blisko szczytu highlight reel był Corral’s 81-yard TD bomb do WR Braylon Sanders w drugiej kwarcie.

W międzyczasie, LSU wąsko uciekł z wygraną, jak zespół bokled przeszłości Florida Gators 37-34. LSU QB Max Johnson był sling go jak przeszedł na trzy TDs i 239 jardów na 36 prób w uzupełnieniu do zbierania 52 jardów na ziemi.

Specjalne drużyny zebrały 13 punktów dla LSU. K Cade York strzelił trzy gole, najdłuższy 57-jardowy w czwartej kwarcie, który ostatecznie zadecydował o różnicy w konkursie.

Zwycięstwa przyniosły Rebeliantom awans do 4-4, a Tygrysom do 4-5. Para defensywnych statystyk, aby utrzymać z tyłu głowy podczas oglądania: Ole Miss jest potykając się w matchup z drugim najbardziej jardów dozwolonych na mecz w kraju, dając do 528,5 średnio. LSU doświadczyło trochę własnych problemów, ponieważ są drugim najgorszym zespołem w kraju pod względem ilości podawanych jardów na mecz, średnio 331. Możliwe, że jedna z tych pięt achillesowych będzie przeszkadzać drużynie przegrywającej.