LSU vs. Ole Miss: Jak sledovat, program, informace o živém vysílání, čas zápasu, TV kanál

Kdo hraje

Ole Miss @ LSU

Aktuální záznamy: Ole Miss 4-4; LSU 4-5

Co vědět

Ole Miss Rebels mají proti LSU Tigers od listopadu 2015 bilanci 1-4, ale v sobotu budou mít šanci tuto propast trochu zmenšit. Rebelové se po týdenním volnu utkají s LSU v 15:30 SEČ na stadionu Tiger Stadium. Oba týmy vstupují do utkání posíleny výhrami v předchozích zápasech.

Ole Miss před třemi týdny porazila tým Mississippi State Bulldogs 31:24. V posledním zápase porazil tým Mississippi State Bulldogs 1:0. QB Ole Miss Matt Corral se činil a na 36 pokusů přihrál na dvě TD a 385 yardů. Téměř na vrcholu žebříčku se umístila Corralova 81-yardová TD bomba na WR Braylona Sanderse ve druhé čtvrtině.

Mezitím LSU těsně unikla vítězství, když tým přešel přes Florida Gators 37-34. QB LSU Max Johnson byl slinging to, když přihrál na tři TD a 239 yardů na 36 pokusů navíc sbírat 52 yardů na zemi.

Speciální týmy nasbíraly pro LSU 13 bodů. K Cade York dal tři góly, z nichž nejdelší byl 57 yardů ve čtvrté čtvrtině, což nakonec rozhodlo o rozdílu v soutěži.

Rebelové se díky vítězství dostali na skóre 4:4 a Tygři na 4:5. Pár obranných statistik, které je třeba mít při sledování na paměti: Ole Miss se potácí v zápase s druhým největším počtem yardů na zápas v zemi, když v průměru odevzdala 528,5 yardů. LSU se potýká s vlastními problémy, protože je druhá nejhorší v zemi v počtu povolených yardů na zápas s průměrem 331 yardů. Je možné, že jedna z těchto Achillových pat nakonec podrazí nohy poraženému týmu.